O mně

Jsem 36 let šťastně ženatý. S manželkou, která pracuje jako vysokoškolská učitelka, máme dvě dospělé děti. Dcera jde v jejích šlépějích. Syn studuje.

Vystudoval jsem jadernou fyziku na MFF UK v Praze a absolvoval jsem postgraduální studium na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Na začátku 90. let 20. století jsem pracoval jako finanční analytik v investiční společnosti, kterou jsem spoluzakládal.

Od poloviny 90. let až do roku 2012 jsem podnikal. Ve firmě, která vyvíjela a vyráběla produkty pro armádu, bezpečnostní složky a volný čas, jsem měl na starosti ekonomiku, finance a obchod.

Od roku 2012 pracuji jako ekonomický a finanční poradce. Zaměřuji se především na problematiku finančního plánování a spoření s využitím všech dostupných daňových úlev a pobídek.

Jsem vášnivý fotograf. Protože s manželkou celý život tvrdě pracujeme a spoříme, plníme si svůj sen a hodně cestujeme za přírodními krásami celého světa.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login Login